Ірина
Вчуся на готельно-ресторанній справі, і в принципі, подобається. Я не фанат лекцій, тому найбільше кайфую від практики. Ми вже кілька разів проходили стажування у кафе й готелях, було прикольно, хоч і складно фізично. Викладачі нормальні, але іноді забагато теорії, яка в житті не дуже потрібна. Загалом атмосфера приємна, особливо коли робимо якісь проєкти всією групою, виходить весело й цікаво.
7
01.04.2024